Hírek Magunkról Tuning Referencia Videók Fórum Kapcsolat Műhely
Hírek

Ford Escort Cosworth hangolása, és teljesítménymérése.

A mai napot sikeresen zártuk, bár a boost control vezérléssel eleinte meggyűlt a bajunk. Teljesítmény az ügyfél kérésére csökkentve lett 510hp ( config A ) és 450hp ( config B ) eltérő ALS, és rajtelektronika beállításokkal.

RSB kategória
2. helyét foglalták el a 325 BMW-vel, őket csak egy Subaru Impreza tudta megelőzni.

2009.06.21

Mitsubishi Pajero tereprali H csoport :

A közelmúltban alakítottunk át elektromosan egy terepjárót...

Bővebben...

2009. 04. 20

Szecsődi Norbiék :

A mecsek rally-n az A6-os géposztály második helyét szerzték meg a corsával, így az éves bajnokságban is a második helyre ugrottak.

2008.11.17

Martinák Ferenc :

Drift országos bajnokság IV. máriapócsi futamán a 4. helyet szerezte meg hatalmas csatákban. Döntőbe jutásért a későbbi futamgyőztestől, míg a 3. helyért folytatott csatában pedig az elöző napi EB futam győztestől kapott ki többszöri visszahívások után.

2008.08.24

Pallag Bozsák Csabiék :

Az autocross országos bajnokság 6. dömsödi futamát Div 3 kategóriában megnyerték!

Gyetvai Miki :

A hungaroringen rendezett Evo Neo gyorsulási OB futamot A3 kategóriában megnyerte a dragpolskival, 7.6-7.8-as időeredménnyel.

2008.08.11

Az autocross OB Nagydoboson rendezett 5. futamát Div. 3 kategóriában megnyerték!

2008.07.17

Martinák Ferenc:

Országos Drift Bajnokság II. - Máriapócs beszámoló!

Bővebben...

2008. 06. 18

Barsi Racing:

Barsi Norbiék nyerték a rallysprint nyitógáláját!

Bővebben...

2008. 05. 24.

Péter Endre:

az Euroringen megrendezett pályaversenyen Ferrari 430-ast megelőzve, 2. helyen végzett.

2008. 05. 07

Barsi Racing: Egy újabb programozás

Folyamatosan teszteli autóját a Barsi Racing Team, hogy a május 11.-i Veszprémben megrendezésre kerülő Jutaspuszta Murvafutamon kiváló helyezést érjenek el.